Gizlilik Politikası

Kocaev

Gizlilik Politikası

Kocaev.com üzerinden rezervasyon yaparak gösterdiğiniz güven duygunuz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.

Gizlilik politikamız Kocaev.com web sitemiz üzerinden yapılan tüm işlemler için geçerlidir.

Gizlilik politikalarımızda sizleri koruma amaçlı ve gelişen teknoloji ve sistemlerin yapıları gereği zaman zaman güncellemeler yapmaktayız. Yapacağınız rezervasyon hizmetleri için geçerli olan gizlilik politikası, rezervasyonun gerçekleştiği tarihdeki gizlilik politikası kurallarına tabi tutulur.

Kredi Kartı Güvenliği

Kocaev.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarınızda 3D Secure ödeme sistemi kullanılmakta ve ödeme sayfası banka sanal pos sistemi üzerinden işlem yapmaktadır. Bu ödeme sistemi ile kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bize ulaşmamakta ve banka tarafından bizimle paylaşılmamaktadır.

Bilgi Toplama

Bir rezervasyon yaptığınızda adınız, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve rezervasyon sırasında belirttiğiniz tüm bilgiler yüksek güvenlikli dijital bilgi merkezlerimizde saklanmakta olup 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Kocaev.com olarak kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için güvenlik prosedürleri ve teknik kısıtlamalar kullanmaktayız. Yetkili personelimiz yalnızca servislerimiz kapsamındaki görevlerini yerine getirebilmek için kişisel bilgilere erişebilir. Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır. Ayrıca sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.