EBRU ŞİNİK İLE WELLAGING HAFTA SONU PAKETİ

Kocaev


EBRU ŞİNİK İLE WELLAGING HAFTA SONU PAKETİ

23-26 NİSAN 2020Dünyada hızla yükselen bir trend olan Well-aging yani “iyi yaş alma” , kronik yaşımız yükselirken kendimizi bütünsel olarak mutlu, sağlıklı, iyi, enerjik , dingin ve dengede hissetmemizi ifade etmektedir.

Bilim insanları, sağlıklı, zinde , enerjik ve mutlu bir şekilde, yaşlanma emarelerine kapılmadan yaş almanın temelinin “Yaşam Tarzımız” olduğunu belirtmektedir. Yani sağlığı kaybetmeden önce sağlığı korumanın önemini kavramak ve bu doğrultuda bir yaşam tarzı oluşturmayı amaçlamak, uzun yıllar boyunca Sağlıklı Yaş Almayı da beraberinde getiriyor. Veya sağlığınızla ilgili halihazırda sorunlar yaşıyor olsanız dahi daha iyi hissetmeye başlamak ve sağlık ve mutululuk halinizin inisiyatifini elinize almak için hiçbir zaman geç değil. Ezoterik bilgilerin yanı sıra artık klasik Batı tıbbı da insanoğlunun kendi kendini şifalandırma yetenekleri ile donatıldığının üstünü çiziyor. Yüzyılımızda yıldızı parlayan Epigenetik bilimine göre yaşam tarzımız sağlığın, beden-zihin dengesinin en önemli belirleyicisidir. Özetle daha iyi ve daha mutlu olmak genetik mirasımıza değil, tamamen kendi seçimlerimize bağlıdır. Demek ki günlük yaşamımızda bedenimiz ve zihnimiz için yapacağımız bilinçli seçimler aracılığı ile “Sağlıklı ve İyi Yaş Alma Sürecimizi” başlatmak ve devam ettirmek tamamen bizim kontrolümüzdedir.

Ebru Şinik bu kamp süresince Well-Aging sürecinizi başlatacak olan çok etkin uygulamaları bilimin en son klinik araştırma neticeleri ile sentezleyerek uygulamalı olarak paylaşacak. Günlük rutinlerin öneminden, sağlıklı bir beden için nefes teknikleri ve dingin bir zihin için meditasyon uygulamalarına kadar 4 gün boyunca yaşam boyu kullanabileceğiniz önemli bilgilere sahip olacaksınız.

Kocaev