BUCHINGER SAĞLIK ORUCU KAMPI

Kocaev


BUCHINGER SAĞLIK ORUCU KAMPI

Life FastingBuchinger Sağlık orucu, başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde ve Amerika’da başarıyla uygulanmakta olan bedensel, ruhsal ve zihinsel bir şifa metodudur. Sağlık orucu yapan insanlar bedensel, ruhsal ve zihinsel olmak üzere bütünsel bir arınma yaşarlar.

Kişilerin tat alma duyuları hassaslaşır. Dil üzerinde biriken toksinlerin atımıyla birlikte başlayan bu süreçte, katılımcılar içtikleri her şeyin tadını çok daha iyi alırlar. Özellikle sigara kullanan insanların tat alma duyuları çok daha belirgin bir şekilde geri gelir.

Aynı şekilde görme duyusu da gelişir. Gözlerin bir hafta süren sağlık orucunda dinlenmesi oruç sonrası dönemde görüşün netleşmesini sağlar. Bunun yanı sıra kişilerin içsel bakışları da keskinleşir. İçsel bakışın keskinleşmesiyle de insanlarda geleceğe yönelik yeni perspektifler ve vizyonlar oluşur.

Bir haftalık sağlık orucu sürecinde koku alma duyusu da hassaslaşır. Bu, beraberinde birçok yoğun duyguyu da getirir. Çünkü koku alma duygusu tahminimizin çok daha ötesinde duygularımızı belirler.
Bedenimizdeki en büyük organ olan cildimiz de sağlık orucu sürecinde hassaslaşır, dinçleşir ve gençleşir. Sağlık orucuyla tamamen yenilenen cilt artık suyun, havanın, toprağın ve güneşin tadını çok daha iyi çıkarmakla kalmaz, ona bakım yaptığınız ürünleri de çok daha iyi değerlendirir.

Sağlık orucu yalnızca sağlık için değil, aynı zamanda da güzellik için son derece etkilidir. Bu sebeple, son yıllarda özellikle anti-aging alanında yaygınlaşmıştır.

Sağlık orucunda beden bir taraftan biriktirdiği zehirlerden ve yağ depolarından arınırken, bir taraftan da bağışıklık sistemi güçlenir. Kişiler hiçbir şekilde açlık hissetmedikleri gibi, performansları artar.

SAĞLIK ORUCU EKİBİ

Sağlık orucu ekibi Uzman Psikolog-Psikoterapist Zaza Yurtsever, Bariyatrik Cerrahi Uzmanı Prof.Dr. Yunus Yavuz ve GETAT hekimi Dr. Tijen Acarkan’dan oluşmaktadır.

Kocaev